У Німеччині викрили незаконну мережу з працевлаштування українців

Amp.akcenty.com.ua

За підсумками масштабної спецоперації, в якій взяли участь 510 співробітників поліції, в Німеччині було викрито злочинне агентство, яке займалося працевлаштуванням українських мігрантів. За даними поліції, співробітники даної контори видавали трудовим мігрантам з України фальшиві паспорти й допомагали знайти житло та роботу.

Відзначається, що після прибуття в Німеччину українці відразу зверталися в дане агентство, де отримували підроблені документи, а потім проходили реєстрацію та оформляли страховку. Співробітники правоохоронних органів підкреслили, що мігрантів з України працевлаштовували на різного роду підприємства, а про проституцію та інші форми протизаконного заробітку мови не йшло.

Amp.akcenty.com.ua

В рамках спецоперації, яка пройшла на території шести федеральних земель, були проведені обшуки в приміщеннях злочинної контори, в ході яких співробітники поліції виявили готівку та зброю. Також був затриманий власник даного агентства. Єдине, що поки залишається невідомим, це кількість українських мігрантів, працевлаштованих в Німеччині за сприяння даної контори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*