Через призов журналіста Коцаби до київської влади покаятися за війну на Донбасі телеканал «NewsOne» перевірять на лояльність

Pr-festival.com.ua

Прес-служба Нацради з питань телебачення та радіомовлення проінформувала про те, що 14 листопада відомство за підсумками моніторингу призначило позачергову перевірку ТОВ «Новини 24 години» (телевізійний канал «NewsOne»).

Відповідно до даних прес-служби, підставою для перевірки виступили висловлювання у програмі під назвою «Я так думаю» блогера Руслана Коцаби, який звинувачується у держзраді.

Згідно з інформацією, у своїй промові блогер говорив про те, що метою «евромайдановскіх бариг» було незаконне збагачення, а не примарне європейське майбутнє.

Руслан Коцаба заявив в ефірі телеканалу, що влада зробила спробу підкорити за допомогою авіабомб та танків повсталий Донбас. За словами блогера, його слова відображають правду.

Pr-festival.com.ua

Журналіст зазначив, що саме така правда повинна бути озвучена на рівні Києва, а керівництво держави повинно визнати, що використання ВСУ проти мирних жителів — це злочин, на який не поширюється термін придатності.

Раніше повідомлялося про те, що у вересні Нацрада розглянула матеріали про підсумки позапланової перевірки «NewsOne». У результаті відомство визнало численні порушення телеканалом українського законодавства за фактом розпалювання ворожнечі та ненависті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*