Кандидат в Єврокомісари пообіцяв фінансову допомогу в боротьбі з пропагандою Кремля в Україні

Vimeo.com

14 листопада в рамках слухання в Європарламенті кандидат на посаду єврокомісара з питань сусідства та розширення ЄС Олівер Варгейї заявив, що має намір надавати фінансову допомогу країнам, які найбільше страждають від російської пропаганди. Зокрема, Варгейї акцентував увагу на Україні, де поширення фейкових новин російського походження досягло колосальних масштабів.

Відповідаючи на запитання депутатів Європарламенту з приводу того, як саме Варгейї має намір боротися з поширенням фейкових новин в Україні, Грузії та Молдові, політик підкреслив, що в даній ситуації головне консолідувати зусилля та забезпечити гідне фінансування. Так, Варгейї заявив про готовність надати Україні кошти на боротьбу з пропагандою Кремля.

Vimeo.com

Варгейї зауважив що в разі заняття посади єврокомісара, планує співпрацювати з Верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки в питанні протидії російській пропаганді. Більш того він розповів, що вже сьогодні на базі EEAS функціонує підрозділ стратегічних комунікацій, який спрямовує зусилля на захист від гібридних загроз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*