Через страх перед страйком шахтарів з бюджету України виділили один мільярд гривень на виплату зарплат

Yaizakon.com.ua

Голова України Володимир Зеленський у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» 14 листопада повідомив про погашення боргу по зарплатах шахтарів.

Відповідно до повідомлення голови держави, з держскарбниці було виділено 1 млрд грн, спрямований на виплату зарплат шахтарям.

Зеленський написав, що заборгованість погашена, оскільки 13 листопада гроші у розмірі 1 млрд грн були переведені на рахунки держшахт Донбасу, Львівської, Волинської та Луганської області. Нині керівникам підприємств потрібно переказати кошти на рахунки співробітників.

Також гарант додав, що у нашій державі буде запущена реформа вугільної галузі.

Разом з тим прес-служба Міністерства енергетики поінформувала про те, що співробітникам вугільної промисловості повинні виплатити зарплати найближчим часом. Про це заявив Олексій Оржель, який обіймає посаду голови Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.

Yaizakon.com.ua

За його словами, неприпустимою є затримка зарплат на 3-4 місяці. Крім того, виробництва, які повинні приносити прибуток, не повинні фінансуватися коштом держбюджету. Тому повинні функціонувати лише ефективні шахти, здатні себе забезпечити.

Оржель зазначив, що найближчим часом відомство презентує свою концепцію розвитку шахт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*