У Білорусі автобус з українськими туристами потрапив в аварію

фото: newsone.ua

Прес-служба ДАІ Вітебська надала інформацію про те, що 2 серпня в 4.30 в Оршанському районі Білорусі сталася аварія за участю туристичного автобуса.
В ДАІ розповіли, що автобус прямував з Києва у Таллінн. За наявними даними відомо, що в автобусі перебували українські, російські і молдавські громадяни.
Повідомляється, що водій їхав по трасі М8. Біля села Светочевка він заснув за кермом, та внаслідок втрати керування врізався в світлову опору. Через зіткнення автобус перекинувся набік.
Пізніше з’ясувалося, що зміна водіїв повинна була відбутися в 5.00, тобто через півгодини після ДТП.
На момент аварії в автобусі перебувало 53 пасажира, але точна кількість українських громадян серед них поки невідома.
В ДАІ розповіли, що в результаті події у лікарню доставлено 12 осіб, їх оглянули, після чого вісім осіб відпустили додому. Лікарі розповіли, що серйозних травм ніхто з пасажирів не отримав і в госпіталізації немає необхідності.
Співробітники МНС спільно з правоохоронцями Білорусі перевезли всіх інших людей в готель, на даний момент їм надають всю необхідну допомогу.
Повідомляється, що незабаром в Оршу приїде інший автобус, у якому пасажири зможуть продовжити подорож, але цей автобус вже буде супроводжуватися співробітниками ДАІ.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*