Global Ukraine створив додаток, спрямований на підвищення іміджу України

Kittenews.com

Засновниця Фонду Global Ukraine Віолетта Москалу виступила із заявою про те, що в організації представили нову програму, в основу якого покладені технології Smart City.

Вона нагадала, що технологія Smart City відображає те, що відбувається в містах. В організації ж була створена нова технологія, яка отримала назву Global Smart Nation. Дана технологія була створена для поліпшення іміджу нашої держави.

Створена технологія буде здійснювати збір інтелектуального капіталу нації. Вона покликана зробити цей капітал каталізатором нових проектів.

За допомогою цього додатка буде відбуватися угруповання людей, що володіють талантами, професіоналів, особистостей з лідерськими якостями та творчих людей.

Москалу також повідомила, що в додатку можна буде знайти людей, лідерів, амбасадорів, соцпроекти тощо. Також в додатки додадуть й проект Undiscovered Ukraine, в якому можна знайти некомерційні бренди.

Kittenews.com

Засновниця Фонду зазначила, що, найчастіше, на такі бренди не звертають належної уваги, проте вони можуть позитивно позначитися на монетизації українській економіці та зростанні ВВП країни.

Крім цього, зазначені додатки зможуть функціонувати як на iOs та Android, так на Web. Він розповість про перспективи нашої держави для залучення не тільки фінансових, а й інтелектуальних ресурсів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*