Україна готова взяти під контроль «сіру зону» в районі розведення сил

Dsnews.ua

Після того, як в районі Золотого та Петровського були розведені сили, в Україні розглядають варіант забезпечення демілітаризації сірої зони шляхом введення на дану територію підрозділів поліції та Нацгвардії. Таку пропозицію свого часу висунув тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, а його ідею підтримав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Коментуючи пропозицію Тейлора голова МВС зазначив, що Україна має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для патрулювання й контролю нейтральної зони, з метою протидії провокаціям зі сторони проросійських бойовиків «ДНР» та «ЛНР». При цьому деякі прогнозують, що підрозділом Нацгвардії, яке найімовірніше буде втілювати цей план в життя, є батальйон спецпризначення «Азов».

На думку експерта Антона Бредихіна, швидше за все формуванням сил для сірої зони буде займатися особисто Ігор Коломойський. Його завданням буде знайти таку схему, яка з одного боку, дозволить взяти дані території під контроль, аби не викликати критику серед українців, які прирівнюють відведення військ до капітуляції.

Dsnews.ua

Заяви української сторони про можливість введення силовиків в сіру зону викликали різку критику з боку лідера РФ. Зокрема, він підкреслив, що якщо Україна все ж розмістить свої підрозділи на нейтральній території, то варто очікувати відповідних дій від іншої сторони, а це у свою чергу ставить під сумнів раніше досягнуті успіхи по розведенню сил.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*