«Слуги народу» навмисно затягують приведення до присяги патріота України В’ятровича, – Парубій

M.gordonua.com

Нардеп від фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій заявив, що на останньому засіданні Верховної Ради голова парламенту Дмитро Разумков так і не оголосив про приведення до присяги Володимира В’ятровича, навіть попри те, що відповідні документи про реєстрацію його як нардепа, були передані Центральною виборчою комісією в ВР ще 14 листопада.

Як зазначає Парубій, голова ВР послався на те, що документи нібито були загублені, тому процедуру приведення до присяги можна буде провести не раніше 2 грудня. Парубій переконаний, що в діях Разумкова та інших представників «Слуги народу» простежується чітка політична мотивація.

M.gordonua.com

На думку нардепа, їм вигідно затягувати цю процедуру, тим самим послаблюючи позиції «Європейської Солідарності» й не даючи В’ятровичу права приступити до виконання своїх обов’язків.

Парубій звернувся до депутатів ВР та особисто до голови парламенту з вимогою невідкладно оголосити про приведення до присяги В’ятровича, тим самим виконавши формальну процедуру, що має під собою всі законні підстави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*