Борис Джонсон може стати наступним прем’єр-міністром Великобританії

фото: secure.i.telegraph.co.uk

На інформаційному порталі conservativehome.com були опубліковані дані нещодавнього опитування, які свідчать про те, що екс-голова Міністерства закордонних справ Великобританії Борис Джонсон користується великою підтримкою серед населення Туманного Альбіону. Зокрема, мета опитування полягала у виявленні найбільш пріоритетного наступника Терези Мей на посаді прем’єр-міністра Великобританії. За підсумками опитування, лідируючу позицію зайняв колишній голова МЗС Борис Джонсон.
Після того, як 9 липня Джонсон за власним бажанням залишив посаду голови МЗС Великобританії, його рейтинг підтримки серед населення різко зріс. Опубліковані на сайті conservativehome.com дані вказують на те, що 29% респондентів вважають Бориса Джонсона найбільш підходящим кандидатом на посаду прем’єр-міністра. На другому місці опинився Саджіда Джавіда, який обіймає посаду глави МВС. Його підтримали приблизно 19% опитаних. Трійку лідерів замикає представник торі Джейкоб Ріс-Могг, якому віддали перевагу 13,3% респондентів.
Експерти пояснюють популярність кандидатури Джонсона тим, що він пропонує найбільш оптимальний варіант здійснення Brexit. Про це свідчать дані іншого опитування, проведеного соціологічною службою YouGov. Респондентам було поставлено питання щодо того, хто, на їхню думку, здатний краще реалізувати Brexit. На першій позиції рейтингу знову опинився Джонсон.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*