Росія передасть Україні затримані в Керченській протоці кораблі

24tv.ua

Російське впливове видання «Коммерсантъ» з посиланням на свої обізнані джерела повідомило, що Москва погодилася віддати українській стороні кораблі ВМСУ, захоплені під час інциденту в Керченській протоці.

У публікації зазначається, що рішення про повернення двох катерів і буксира вже прийнято, зараз дипломати та співробітники силових структур узгоджують місце і час передачі.

Джерела видання «Коммерсантъ» заявили, що передача кораблів буде проведена в море. Росіяни відбуксирують катери і буксир в призначену точку, де на них чекатимуть три буксири України.

24tv.ua

Уточнюється, що кораблі ВМСУ будуть повернуті з їхнім озброєнням без боєприпасів, які стали «речовими доказами» для російських слідчих.

Нагадаємо, що торік 25 листопада російські прикордонники атакували три кораблі ВМСУ та захопили їх, поранивши шістьох українських військових моряків. Екіпажі були захоплені і підвернути «суду» в Росії. Моряки повернулися на Батьківщину у вересні поточного року завдяки процедурі українсько-російського обміну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*