У Житомирі звільнили суддю, яка раніше виправдала вбивцю

фото: ukranews.com

Наталія Квасневська 1 серпня була звільнена з посади судді Вищого спеціалізованого суду, в якому розглядаються цивільні і кримінальні справи. Відповідне рішення Вища рада правосуддя прийняла на підставі того, що Квасневська вчинила серйозний дисциплінарний проступок.
Наталія Квасневська своїм рішенням в якості судді позбавила вбивцю від належного покарання. Жінку, яка збила на смерть двох людей, було засуджено ще в 2016 році. Тоді Житомирський районний суд засудив 27-річну винуватицю ДТП до трьох років позбавлення волі. Пізніше жінка подала скаргу до Вищого спеціалізованого суду, де її розглянула колегія суддів, на чолі з Квасневською. Двоє з трьох членів колегії, включаючи Квасневську прийняли рішення щодо скасування чинного покарання для винуватиці ДТП і призначили їй випробувальний термін. При цьому Квасневська не аргументувала своє рішення, чим викликала підозри в його об’єктивності.
У Вищій раді правосуддя заявили про те, що скасування рішення попередніх судових інстанцій без належного пояснення є достатньою підставою для того, щоб поставити під сумнів неупередженість та справедливість суддівства. У даному випадку, рішення, прийняте Квасневською, є порушенням дисциплінарної норми, що спричинило покарання у вигляді звільнення.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*