Чим саме займатимуться в Національній поліції України військові священники

Mvs.gov.ua

Голова Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков у ході зустрічі з капеланами силових структур Сполучених Штатів Америки повідомив про те, що Служба військового духівництва, яка була створена у Нацгвардії та Держприкордонслужбі, незабаром буде впроваджена у Нацполіції.

Відповідно до слів Авакова, у Нацгвардії була впроваджена структура капеланського служіння, відповідна структурі великої кількості військових формувань різних держав. Також у країні були введені у батальйонах штатні посади військових священників. А для випадків, коли бійці буду перебувати у процесі виконання бойових завдань у польових умовах, силова структура розробила та виготовила мобільний комплекс духовної підтримки.

Голова відомства зазначив, що в умовах воєнного конфлікту на Донбасі та у майбутньому у світі роль церков є досить сильною.

Арсен Аваков повідомив, що існує необхідність у тому, щоб створювати групи професійної консультації та мережі капеланів, готових завжди прийти на допомогу.

Mvs.gov.ua

Згідно зі словами міністра внутрішніх справ, співробітник поліції у середньому за свою кар’єру стає свідком близько 200 критичних ситуацій. Саме тому співробітникам правоохоронних органів необхідна допомога та підтримка, що виступає підставою для розширення капеланській діяльності на Нацполіцію.

Відзначається, що капелани американських силових структур заявили про свою готовність надати допомогу у процесі зміцнення інституту капеланства у нашій державі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*