Нардеп партії Медведчука Ілля Ківа дав прямолінійну характеристику народним депутатам 9-го скликання

Dialog.ua

Нардеп від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа заявив, що нинішній склад Верховної Ради України не витримує ніякої критики. Даючи характеристику нардепам ВР 9-го скликання, Ківа використовує такі сміливі прикметники як «аморальні», «бездарні», називає їх аферистами та неуками.

При цьому Ківа не знімає з себе відповідальності за те, що відбувається, а визнає, що в якійсь мірі сам допустив, аби подібні люди опинилися в парламенті й управляли державою.

Також напередодні Ківа опублікував на своїй Facebook-сторінці фотографію, де він зображений разом з одним з лідерів ОПЗЖ Віктором Медведчуком. Публікація супроводжується підписом «кошмар слуг Сороса».

Dialog.ua

Фото було зроблено в стінах Верховної Ради якраз в той день, коли Ківа прийшов на засідання в масці відомого лиходія з коміксів DC – Джокера. Показово, що саме такий псевдонім вибрав собі пранкер, який влаштував серію викриттів серед українських політиків. Медведчук на даному знімку за допомогою фотошопу постав в образі маніяка-вбивці, головного лиходія серії фільмів жахів «Кошмар на вулиці В’язів» Фредді Крюгера.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*