В Одесі активісту довелося відстрілюватися від нападників

фото: infocenter-odessa.com

Одеський громадський діяч Григорій Козьма зазнав нападу від невідомих людей, які на вантажівці врізалися в його машину. Козьма в інтерв’ю журналістам розповів про те, що перед тим, як стався напад, він знаходився в машині, де чекав на свого колегу Михайла Кузаконя. У дворі, де стояла машина грали, діти, які стали свідками нападу.
За словами Козьми, спочатку він помітив двох чоловіків спортивної статури, а потім вантажівку, яка рухалася прямо на нього. Одеський активіст вискочив з машини до зіткнення, що зробив і водій вантажівки. Козьма спробував зупинити нападників за допомогою зброї, але вони переважали числом, тому він повернувся до машини. Все це підтвердили діти, що знаходилися неподалік від місця інциденту.
Раніше повідомлялося про те, що в Одесі під будівлею прокуратури зібралися активісти, які вимагали усунути фірму «Одесакомунекологія» від реставрації Воронцовської колонади. Головна претензія полягала в тому, що фірма внесла зміни в початковий проект і додала елементи, які псують зовнішній вигляд пам’ятника архітектури. Реставратори мали намір встановити залізобетонну балку, незважаючи на те, що сама споруда відноситься до 19 ст., а в цей період залізобетон не використовувався.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*