Міністр оборони Молдови виявився прихильником так званих «ЛДНР» на Донбасі

Informator.press

Голова молдавського Міноборони Віктор Гайчук є прихильником бойовиків незаконних збройних формувань на сході нашої держави. Він висловив захоплення духом та мужністю бойовиків з Донбасу ще восени 2016 коли. Тоді чинний міністр виступав в Академії наук.

На тому виступі нинішній керівник оборонного відомства розповів, про те, що йому часто ставлять питання про те, навіщо Молдові армія, якщо вона ніколи не здобуде перемоги. Тоді міністр наводив приклад Донбасу, де воюють бойовики, чисельність яких сягає 10-ти тисяч людей. Приблизно стільки ж становить чисельність людей в молдавських військах.

Informator.press

Водночас, чисельність людей у Збройних силах України сягає 168-ми тисяч осіб. У зв’язку з цим, він звернув увагу на те, що в боротьбі важлива не чисельність армії, а її дух і віра. Якщо солдати вірять у свого командира і люблять батьківщину, то вони здатні здобути перемогу в боротьбі з армією, яка значно перевершує їх за чисельністю.

Варто також відзначити, що до того, як зайняти пост Керівник Міноборони, Гайчук був радником глави держави Ігоря Додона, який доводиться йому родичем.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*