Російський поет заявив про фінансування армії України

Narodna-pravda.ua

Поет Андрій Орлов, який має громадянство Російської Федерації, в одному зі своїх інтерв’ю виступив із заявою про те, що надає фінансову допомогу Збройним силам України.

Так, він розповів представникам засобів масової інформації про те, що перевів чималу суму грошей на допомогу армії України прямим перекладом. Також зазначається, що відповідні гроші були спрямовані на надання послуг військовим медиками, а також на госпіталі.

Водночас, поет заявив, що залишив на території України набагато більше податків за свої концерти, ніж перевів до податкової служби Російської Федерації протягом останніх п’яти років.

Narodna-pravda.ua

Орлов заявив, що багато в чому поділяє думку кореспондента Аркадія Бабченка, хоч в деяких питаннях їх погляди відрізняються. Коли Бабченко заявив, що приїде до столиці РФ на «Абрамсі», то поет запропонував показати дороги по лісах Підмосков’я. Також він заявив, що міг би надати послуги перекладача для солдатів з України та Сполучених Штатів Америки.

Орлов звернув увагу на те, що, хоч у ньому й немає української крові, але він є політичним українцем. Для нього українець – це відчуття свободи та бажання приєднатися до тих людей, які мають цю свободу та йдуть у правильному напрямку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*