Захоплені українські кораблі повертаються з полону Росії в рідну гавань

Newsone.ua

Повідомляється, що 17 листопада у місті Керч почалося буксирування військових кораблів України, захоплених прикордонною службою РФ восени 2018 року в Азовському морі.

Згідно з інформацією, першим покинув територію Керченського морвокзалу буксир під назвою «Яни Капу». Після цього на буксир був узятий катер «Бердянськ», в якому була закладена пробоїна, отримана у результаті інциденту у 2018 році.

Відповідно до даних, дану операцію контролюють та супроводжують кораблі прикордонної служби РФ. Також на час операції морвокзал був оточений співробітниками правоохоронних органів.

Пізніше на каналі «Зрада чи перемога» у месенджері «Телеграм» з’явилися дані про те, що два малих броньованих артилерійських катери України «Нікополь» та «Бердянськ», а також рейдовий буксир «Яни Капу» були виведені з акваторії «Генмола» у Керчі. Вони були спрямовані у бік Чорного моря, де їх повинен зустріти рятувально-буксирний загін Військово-морських сил України. Після цього вони пройшли під арками Кримського моста, та перейшли у нейтральні води.

Відзначається, що наша держава назустріч захопленим судам відправила пошуково-рятувальний корабель «Сапфір», а також буксири «Гайдамака» та «Титан».

Згідно з повідомленням ФСБ, 18 листопада відбудеться передача українських військових кораблів.

Повідомляється, що дана подія є символічним жестом, що демонструє те, що сторони перебувають у процесі переговорів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*