Я йду на шостий термін, і мене не цікавить думка Заходу, — Лукашенко

Ex-press.by

Голова Республіки Білорусь Олександр Лукашенко повідомив представникам засобів масової інформації про намір висунути свою кандидатуру на пост президента на виборах у наступному році.

Відповідно до слів Лукашенка, він не буде ображатися, якщо народ його не підтримає на виборах, оскільки він вже досить багато часу попрацював на цій посаді.

Президент вважає, що якщо народ цінує політику, що проводиться у країні, тоді люди повинні самі ініціювати його висунення.

Голова Республіки Білорусь відзначив, що запропонує свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах, однак якщо буде відчувати, що народ виступить категорично проти, тоді населення повинно буде відкинути Лукашенко як кандидата. Також політик пообіцяв не триматися за президентське крісло.

Ex-press.by

За словами президента, він не має наміру надавати значення визнанню виборів західними державами. Однак буде переживати за те, щоб процес був проведений відповідно до законодавства та Основного закону держави, оскільки дані вибори проводяться для Республіки Білорусь.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*