На Закарпатті заарештовано військовослужбовців ЗСУ за продаж вибухівки

фото: pharma.net.ua

Служба безпеки України виявила у Закарпатській області двох військових, які торгували вибухівкою.
Правоохоронці з’ясували, що злочинці неодноразово викрадали зброю та боєприпаси для їх подальшого продажу. Співробітники правоохоронних структур зафіксували факт продажу двома військовими тротилу, детонаторів, а також набоїв до автомата Калашникова.
Співробітники служби безпеки заарештували військовослужбовців, коли ті намагалися реалізувати майже 7 кілограмів тротилу, 200 грамів пластиду, та десятки електричних та механічних детонаторів.
Проти службовців збуджено кримінальну справу за частиною 1 статті 263 та частиною 1 статті 410 КК. Наразі слідство триває.
Зараз військовослужбовці затримані, водночас вирішується питання про висунення їм підозри в злочині та обираються запобіжні заходи.
Операцією з виявлення злочинців керувала військова прокуратура Ужгорода.
Зазначимо, що подібні випадки в державі стаються не вперше. Раніше, Служба безпеки сумісно з військовою прокуратурою на Дніпропетровщині заарештували військовослужбовця збройних сил , який намагався створити мережу з продажу боєприпасів та вибухівки. В ході затримання, правоохоронці вилучили у військового майже 20 кг тротилу, а також десять тисяч гривень готівкою.
Подібний випадок стався і в Одесі, де правоохоронці затримали військовослужбовця збройних сил за виготовлення, зберігання та продаж вибухівки. Слідство повідомило, що військового затримали під час продажу мобільного телефона, всередині якого знаходились електродетонатори.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*