Кримінальну справу проти мене сфальсифіковано агентами Росії, – Ляшко

Narodna-pravda.ua

Керівник Радикальної партії України Олег Ляшко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив запис, в якій став погрожувати лідеру нашої держави Володимиру Зеленському та всьому новому політичному керівництву України «новим Нюрнберзьким процесом».

Варто відзначити, що відповідною заявою лідер радикалів відреагував на виклик в Бориспільську прокуратуру, де йому мали вручити підозру. Підкреслимо, Ляшко вручають підозру щодо побиття та нападу на Андрія Геруса, який входить в президентську партію «Слуга народу».

Також примітний й той факт, що лідера Радикальної партії прийшов в прокуратуру та влаштував істерику. Олег Ляшко наполягає на тому, що не розуміє в скоєнні якого злочину його звинувачують.

Варто відзначити, що до цього Ляшко у своєму профілі в «Фейсбук» зазначав, що кримінальне провадження проти нього сфальсифіковано, оскільки він та його партія виступають проти агресії Росії у сфері енергетики.

Лідер радикалів просить правоохоронні органи України відкрити кримінальне провадження проти Геруса, який привів нашу країну «російського троянського коня». Внаслідок цього було завдано серйозної шкоди національним інтересам нашої держави.

Необхідно зазначити, що у прес-центрі Генеральної прокуратури повідомили, що сторона обвинувачення просить обрати Ляшка запобіжний захід у справі про напад на Геруса у вигляді тримання під вартою. При цьому, альтернатива застави не передбачена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*