Попри передачу кораблів, Україна все одно судитиметься з Росією в Гаазі

24tv.ua

Заступник керівника зовнішньополітичного відомства нашої країни Олена Зеркаль виступила із заявою про те, що всупереч тому, що Російська Федерація передала нашій державі кораблі, які були захоплені в минулому році, Україна все одно має намір судитися з РФ в міжнародному суді в Гаазі. Відповідні відомості Зеркаль розмістила у своєму профілі в одній із соціальних мереж.

Зеркаль звернула увагу на те, що в Гаазі перше слухання Міжнародного суду відбудеться вже в цей четвер. Зараз туди прямує команда від українського МЗС. Слухання будуть присвячені порушенню імунітету трьох кораблів України та 24-х моряків.

Також заступник голови відомства звернула увагу на те, що Україна та міжнародні партнери боролися за моряків та судна з того моменту, як їх затримали. Однак всі зусилля по звільненню людей та кораблів були марними.

24tv.ua

Відзначимо, що в травні поточного року міжнародний трибунал ООН задовольнив позов України та зобов’язав Російську Федерацію повернути нашій державі кораблі та звільнити членів їх екіпажу. Зеркаль заявила, що крім цього Україна розраховує отримати компенсацію.

Також Зеркаль додала, що Україна хоче довести світовій спільноті, що українські кораблі пройшли Керченську протоку восени 2018 року на законних підставах, а дії Російської Федерації суперечили нормам міжнародного права.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*