Гендиректор “Укроборонпром” Абромавічус грубо порушив закони Литви та повинен бути позбавлений громадянства

Tv3.lt

На сторінках литовського видання Lietuvos Rytas з’явилася стаття, в якій наводяться факти систематичного порушення Закону про громадянство Литовської Республіки з боку Гендиректора держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавічуса. Відзначається, що згідно з литовським законодавством Абромавічус, який має як українське, так і литовське громадянство, повинен бути позбавлений останнього.

Відповідно до Закону про громадянство Литовської Республіки, перш ніж обійняти посаду спочатку міністра економіки України, а потім гендиректора «Укроборонпрому», Абромавічус зобов’язаний був звернутися в уряд Литовської Республіки за відповідним дозволом.

Натомість Абромавічус приховав той факт, що не виконав зобов’язання, дані їм у 2014 році при отриманні українського громадянства. Зокрема, мова йшла про те, що він зобов’язується протягом 2 років з моменту отримання українського громадянства відмовитися від литовського, чого так і не сталося.

Tv3.lt

Інформацію про те, що Абромавічус не звертався за дозволом в уряд Литовської Республіки, підтвердили колишній прем’єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс та радниця міністра внутрішніх справ Литви Божена Заборовська-Зданович. Більш того, Заборовська-Зданович зазначила, що Абромавічус не тільки не звертався з проханням відмовитися від литовського громадянства, а навпаки, просив зберегти його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*