Щоб відшкодувати своє проживання у тещі перший віце-спікер Ради України взяв компенсацію за житло

Nashemisto.dp.ua

На Порталі відкритих даних з’явилася інформація про те, що з держбюджету України в жовтні 2019 року було виділено 3,29 млн гривень на те, аби виплатити фінансову компенсацію нардепам Верховної Ради 9-го скликання, які не мають власного житла в столиці України або в радіусі 30 км від неї. Відзначається, що за матеріальною компенсацією звернулися 120 нардепів.

Згідно з тим, що зазначено на Порталі відкритих даних, 18 нардепів отримали компенсацію в розмірі 41,6 тис. грн. Серед народних обранців, які отримали відшкодування, опинилися перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук, який, як стверджують багато ЗМІ, орендує житло у матері своєї дружини.

Nashemisto.dp.ua

Також компенсацію отримав нардеп від партії «Слуга народу» Олександр Кабанов, який згідно з декларацією проживає в столичній квартирі Бориса Шефіра, а також має недобудоване житло в Гостомелі.

Для порівняння, в червні 2019 року 155 нардепів ВР 8-го скликання отримали відшкодування в розмірі 19,5 тис. грн кожен. Серед утриманців держави опинилися депутати, які мають багатомільйонні заощадження. Зокрема, мова йде про Аркадія Корнацького (БПП), Олександра Пресмана (Відродження), а також колишнього спікера ВР Андрія Парубія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*