Європарламент затвердив угорського єврокомісара з повноваженнями по Україні

Ua.news

18 листопада Комітет Європарламенту схвалив призначення Олівера Варгейі на посаду нового Європейського комісара з питань розширення та політики сусідства. Відзначається, що у сферу його відповідальності також потрапляє український напрямок.

Затвердження Варгейі на пост єврокомісара днями раніше було заблоковано, проте після того, як він переконав членів Комітету Європарламенту у своїй самостійності та відсутності впливу на його дії та рішення з боку прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, а також представників урядів інших держав, Комітет все ж схвалив кандидатуру угорського комісара.

Ua.news

Головні завдання, які ставляться перед Варгейі, це боротьба з корупцією, посилення ролі громадянського суспільства, а також засобів масової інформації, як міжнародних, так і національних. Крім цього, майбутня голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен у своєму листі до Варгейі раніше писала про те, що очікує від нього рішучих кроків з імплементації угоди про асоціацію України з ЄС, а також створення спеціальної програми співпраці, куди окрім України увійдуть Грузія, Азербайджан, Вірменія, Молдова та Білорусь.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*