Тимошенко пропонувала своїх людей на високі пости в обмін на голоси, – президент Зеленський

Bzns.media

Голова України Володимир Зеленський у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до нього з пропозицією, згідно з яким Зеленський працевлаштовує членів її партії на високі посади, а натомість отримує голоси в парламенті.

Так, він звернув увагу, що за традицією Тимошенко раз на п’ять років йде в опозицію до голови держави та створює видимість турботи про народ. В одному зі своїх інтерв’ю Тимошенко заявила, що пропонувала Зеленському людей на різні пости, які можуть «принести інвестиції».

Зеленський відмовив у пропозиції Тимошенко, оскільки епоха «договорняків» вже в минулому.

Bzns.media

Необхідно відзначити, що раніше у Юлії Тимошенко було кілька зустрічей з представниками нової влади, яким вона намагалася здатися корисною. На початку минулого місяця голова «Батьківщини» прийшла на Банкову з переліком осіб на ті або інші посади, однак до домовленості з командою президента їй прийти не вдалося.

За словами парламентаріїв від президентської партії, Тимошенко також не проти зайняти пост прем’єр-міністра при президенті Зеленському.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*