Ні за яких обставин громадяни Росії не зможуть купити землю України

Pravda.com.ua

Уповноважений голови України із земельних питань Роман Лещенко у своєму інтерв’ю розповів про те, що якщо у ході референдуму з питання відкриття продажу сільськогосподарських земель іноземним особам народ підтримає дану ініціативу, вона не буде поширюватися на громадян РФ.

Відповідно до слів Лещенка, якщо один із засновників української компанії, яка купить землю сільгосппризначення, буде мати російське громадянство — держава застосує механізм спецконфіскації власності. Дане положення буде прописано у законодавчому акті про ринок землі.

Уповноважений голови держави зазначив, що у законі буде передбачено, що саме народ у ході всеукраїнського референдуму буде розв’язувати питання допуску іноземних осіб до придбання сільськогосподарських земель. Разом з тим допуск російських громадян навіть не обговорюватиметься. Однак у разі появи громадян Росії серед власників — буде застосована санкція, яка передбачає конфіскацію у дохід України.

Pravda.com.ua

Згідно зі словами Романа Лещенко, закон буде припускати низку умов до засновників українських компаній, які мають право купити землю. Таким чином, засновниками повинні бути виключно українські громадяни, що проживають в Україні та не мають подвійного громадянства. Також відносини держави та компаній матимуть прямий корпоративний характер, а наявність у схемі офшорів буде неможливою, оскільки структура власності юридичних осіб повинна бути прозорою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*