Надія Савченко висунула свої вимоги до Президента Зеленського

Romny.online

Повідомляється, що на офіційному сайті голови України Володимира Зеленського 18 листопада була зареєстрована електронна петиція колишнього нардепа Надії Савченко, яка виступила з вимогою заборонити ринок землі сільгосппризначення.

У назві петиції йдеться про те, що голова держави повинен ветувати усі законодавчі акти про ринок землі до моменту проведення перепису населення, а також проведення референдуму з приводу відкриття ринку.

Екс-парламентарій повідомила 19 листопада у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про подачу петиції, а також звернулася із закликом до всіх громадян України підтримати її ініціативу на офіційному сайті президента.

Romny.online

Відповідно до даних, політдіяч у своїй петиції вказала список з 5 вимог. До їх числа увійшло проведення перепису населення України, здійснення інвентаризації всіх земель та відкриття всіх геокадастрів земель. Лише після цього вказується вимога про проведення референдуму, а також пункт про розробку та прийняття законодавчого акту про банк землі.

Згідно з інформацією, на сьогодні петицію підтримали 544 людини. Однак для її подальшого розгляду необхідно набрати 25 тис. голосів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*