Максим Степанов звернувся до Гройсмана

фото: www.slovo.odessa.ua

Губернатор Одеської області Максим Степанов звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою припинити корупцію в портах.

Голова області у своєму листі зазначив, що на особистий розсуд інспектори Держекоінспекції здійснюють проби вод, що призводить до затримки суден і штрафів. Степанов підкреслив, що вантажовласники та судновласники несуть величезні збитки через простій.

Губернатор підкреслив, що необхідно перевірити роботу Держекоінспекції. Він зазначив, що інспекція у звіті зазначила, що з початку року заробила 300 тисяч доларів, однак світові компанії, які заходять в одеський порт, втратили мільйони доларів.

Нещодавно портовики розповіли Максиму Степанову, що екоінспектори вимагають хабарі чи виписують штраф. Вони вказали на низку подібних випадків.

У 2018 році співробітники екоінспекції не виставили позначки на коносаменті для судна «BLUE LAKE STAR». Власник корабля зазнав збитків у розмірі 100 тисяч доларів.

У 2018 році екоінспекція заборонила виїзд восьми судам з аміаком не вказавши претензії до них. За 8 судів вартість затримки склала 540 тисяч доларів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*