Україна – це територія, де заробити гроші можуть тільки чиновники

24tv.ua

Громадський діяч Олександр Скубченко в одному зі своїх виступів в ефірі телевізійного каналу «ZIK» висловив думку про те, що, наявність подвійного громадянства у вищих посадових осіб в нашій країні – це питання безпеки України. На його думку, в нашій країні досить поширена практика наявності подвійного громадянства у чиновників, однак вона неприпустима. У зв’язку з наявністю іноземного громадянства у посадових осіб, стає незрозумілим, інтереси якої країни вони відстоюють на своїх постах.

Коли ведуча програми поцікавилася у Скубченко про те, чи повинні представники правоохоронних органів продемонструвати реакцію на відомості, що з’явилися в пресі, про подвійне громадянство ряду депутатів від «Слуги народу», громадський діяч відповів, що першим на це має відреагувати лідер нашої країни Володимир Зеленський, оскільки це його команда.

Водночас, Скубченко вважає, що немає нічого поганого в наявності подвійного громадянства, якщо мова йде про людей, які займаються бізнесом. В такому випадку бізнесмени можуть мати хоч п’ять громадянств, оскільки це стосується оптимізації його бізнесу, крім цього, він буде платити податки. Однак, якщо мова йде про держслужбовців, то подвійне громадянство неможливе.

24tv.ua

Так, Скубченко звернув увагу на те, що голова Генпрокуратури Руслан Рябошапка має французьке громадянство, а керівник «Укроборонпрому» Абромавічус – литовське, Арахамія ж має громадянство Сполучених Штатів. У зв’язку з цим, виникає питання, інтереси якої держави вони відстоюють на своїх посадах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*