З людьми окупованого Донбасу Україна говоритиме мовою спорту, культури та бізнесу

Rbc.ua

Радники секретаря Ради нацбезпеки та оборони, який займається питаннями реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо виступив із заявою про те, що має намір спілкуватися з людьми з тимчасово непідконтрольних Києву територіях на Донбасі за допомогою мови спорту, культури та бізнесу. В даний час його команда займається створенням Нацплатформи примирення та єдності.

Так, Сивохо повідомив про наміри залучити міжнародних фахівців, які займаються вирішенням військових конфліктів. Його команда проводить аналіз досвіду таких країн, як Ірландія, Боснія, для того, щоб знайти правильні та дієві варіанти вирішення збройних конфліктів. Відповідний досвід планується екстраполювати на ситуацію в Україні, з урахуванням ментальності та сприйняття.

Також він звернув увагу на те, що перед ним та командою стоїть ще одне завдання, що полягає в наданні допомоги тим громадянам, які проживають у сірій та червоній зонах. В основному мова йде про відновлення житла або допомоги в побутових питаннях.

Rbc.ua

Сивохо зазначив, що команда старанно працює й з питанням про зміну законодавства щодо перетину контрольно-пропускних пунктів. Особливо це питання перетину лінії розмежування дітьми віком до 14-ти років. В даний час його команда працює спільно з експертами та міністерством тимчасово окупованих територій для того, щоб громадянам було простіше перетинати контрольно-пропускні пункти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*