Чехія заявила про зрушення з виплатою Україною «Ямбурзького боргу»

Kv.com.ua

Голова Уряду Чехії Андрій Бабіш у процесі брифінгу з головою Кабінету Міністрів Олексієм Гончаруком у столиці України заявив, що ситуація з виплатою «Ямбурзького боргу» Чехії просувається у напрямку вирішення.

Відповідно до заяви Бабіша, у ході зустрічі обговорювалося питання так званого «Ямбурзького боргу», ситуація з яким просувається у напрямку вирішення. Разом з тим Чеська Республіка зацікавлена у тому, щоб інтенсивно розвивати співпрацю з нашою державою.

Прем’єр Чехії зазначив, що він прибув до Києва у супроводі голови Міністерства промисловості та торгівлі, а також делегації, що складається з 80 підприємців.

Бабіш повідомив, що делегація, яка прибула до столиці України, дуже цінує факт відновлення роботи комісії міжурядового рівня.

Kv.com.ua

Згідно з інформацією, «Ямбурзькими боргом» називається частина боргів Радянського Союзу за участь Чеської Республіки у процесі побудови ділянки магістрального газопроводу у напрямку Ямбург-Західний кордон, який проходив по території нашої держави. На момент 2011 року Україна оцінила розмір боргу у 79,8 млн доларів, а Чехія — 200-220 млн доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*