Польща захотіла амбітного Євросоюзу — відкритого до прийняття нових членів

Old.st24invest.com

Європейський Союз ризикує втратити потенційних союзників в особі сусідніх держав, якщо найближчим часом не запропонує їм реальну перспективу членства. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, відзначаючи, що пасивністю Євросоюзу можуть скористатися РФ, Туреччина та Китай, переманивши ці країни на свою сторону.

На думку Моравецького, ЄС повинен усвідомити, що його слабкістю можуть скористатися інші міжнародні гравці, які набирають вагу на політичній арені, оскільки період безпечного домінування Заходу відходить у минуле. Тому ЄС повинен стати більш відкритим й приймати до своїх лав нових членів, тим самим посилюючи Союз зсередини.

Old.st24invest.com

Моравецький також підкреслив, що Польща виступає за зміцнення союзу між ЄС та США, оскільки спільним зусиллям вони можуть забезпечити як регіональну, так і глобальну безпеку. На тлі цього невиконання деякими членами НАТО обов’язків по виділенню 2% ВВП на оборону Моравецький називає відкритою загрозою та фактором дестабілізації. На думку політика, при найбільш песимістичному сценарії це може привести до ізоляції або розпаду ЄС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*