1 мільйон гривень, який дозволив Нацполіції України дізнатися рівень довіри населення

112.ua

Дані системи «Prozorro» свідчать про те, що Нацполіція 11 листопада здійснила переказ 988 тис. грн ТОВ «Центр стратегічного розвитку територій». Дана сума була платою за послугу опитування громадськості на предмет довіри до правоохоронного органу.

Відповідно до даних, послуга Центру містила проведення цілого соціологічного дослідження, яке складалося з розробки програми, методології, маршруту опитування. Також фахівці «Центру стратегічного розвитку територій» склали та надрукували анкети з 79 питань, які були протестовані. Після цього було проведено 15 тис. особистих інтерв’ю з особами, які досягли повнолітнього віку, в обласних центрах та Києві.

Відзначається, що як результат виконаної роботи Центр представив проміжний підсумковий аналітичний звіт по містах, а також узагальнений звіт.

112.ua

Згідно з інформацією, дослідження не охоплювало захоплених територій Сходу України, медичні установи, військові частини та кримінально-виконавчі установи.

Разом з тим вартість послуги виявилася більш ніж у 2 рази нижче передбачуваної суми у 2,24 мільйона гривень. Саме тому був обраний «Центр стратегічного розвитку територій», ніж його дорожчі конкуренти — соціологічне агентство «Фама» та центр «Соціальний моніторинг».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*