В Україну йде велика війна, – екс-міністр МЗС України Клімкін

Newsmakers.com.ua

В одному зі своїх останніх інтерв’ю колишній прем’єр-міністр України Павло Клімкін заявив, що незалежно від траєкторії розвитку ситуації на Донбасі Україна повинна направити всі зусилля на посилення обороноздатності. На думку Клімкіна, це пріоритетне завдання держави, особливо в умовах наростання напруженості на зовнішній арені.

Політик не заперечує можливість того, що в Україну прийде велика війна. На думку Клімкіна, навіть якщо ймовірність великої війни розглядати як віддалену перспективу, Україна вже сьогодні повинна до неї готуватися, модернізувати Збройні сили та посилювати територіальну оборону.

Newsmakers.com.ua

Також Клімкін підкреслює важливість вбудовування елементів інфраструктури НАТО у ЗСУ, які гарантують безпеку. Крім цього мова йде про формування ідентичності, розширенні свобод та супутньої їм відповідальності, а також про передачу широкого спектра владних повноважень на нижчі рівні. Клімкін акцентує увагу на потребі в посиленні протиповітряної оборони та розширенні арсеналу нових боєприпасів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*