Депутат від БПП припускає відставку Гройсмана

фото: jewishnews.com.ua

Нардеп Іван Вінник розповів, що відставка прем’єр-міністра Гройсмана є можливою через невиконання проекту по підрахунку збитків, нанесених Російською Федерацією Україні.

Депутат розповів, що раніше президент дав завдання Кабміну створити орган, який визначить збиток, нанесений на Донбасі і пред’явить рахунок Росії. Вінник зазначив, що у разі, якщо прем’єр не впорається з цим завданням, доведеться шукати нового, який буде активніше захищати інтереси України.

Вінник заявив, що в разі відставки, посаду займе Степан Кубів. Політолог Костянтин Бондаренко, коментуючи таку можливість, відзначив що Кубів буде діяти в інтересах Порошенко, а Гройсман хоче перебувати в центрі уваги. Бондаренко нагадав, що передумови цієї відставки почалися навесні, коли проти Гройсмана була опублікована низка заяв, яка дискредитує його.

У свою чергу політичний аналітик Михайло Чаплига зазначив, що Гройсман не подасть у відставку за власним бажанням. Чаплига підкреслив, що відхід Гройсмана з поста прем’єр-міністра негативно позначиться на Петрі Порошенко, оскільки він може висунути свою кандидатуру на виборах.

Згідно повідомленням джерел в українських ЗМІ, оточення прем’єр-міністра найближчим часом зробить відповідну заяву. Зазначається, що частина депутатів БПП не будуть виступати за відставку Гройсмана, а виступлять в підтримку його. Сам Вінник, який входить до БПП, певним колом журналістів та експертів вважається депутатом, який висловлює вигідні для АП посили.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*