5% анексованої території – саме стільки Естонія вимагає від Росії повернути назад

Shock.ee

Хенн Пиллуаас, який обіймає посаду голови парламенту Естонської Республіки, у соцмережі «Фейсбук» заявив, що Російська Федерація анексувала близько 5% територій Естонії.

Відповідно до повідомлення Пиллуааса, окупація та анексія Кримського півострова нічим не відрізняється від анексії територій Естонії. Та, попри те, що в Естонської Республіки немає територіальних претензій до РФ, вона все ж хоче повернути свої території.

Німецька громадська телерадіокомпанія «Deutsche Welle» повідомляє, що подібна заява голови Парламенту Естонії з’явилася після опублікованого 18 листопада інтерв’ю керівника другого європейського департаменту Міністерства закордонних справ РФ Сергія Бєляєва. У цьому інтерв’ю дипломат не один раз назвав Тартуський мирний договір 1920 року не чинним.

Shock.ee

За словами Пиллуааса, факт невизнання даного документа прирівнюється невизнанню самої Естонії. Оскільки Тартуський мирний договір є свідоцтвом про народження Естонської Республіки, а також однією з головних підвалин державності.

Згідно з інформацією, даний документ передбачав, що частина територій, які на даний момент належать Російської Федерації, повинні відійти Естонії. Саме через існування даного договору Естонія донині не ратифікує російсько-естонський прикордонний договір. А РФ займає офіційну позицію визнання Тартуського мирного договору нечинним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*