У борту № 1 України відмовив двигун — подробиці

Bykvu.com

Через відмову двигуна «борту номер один» глава держави Володимир Зеленський запізнився до зустрічі двох катерів і буксира ВМСУ, повернутих Росією. Про це пресі повідомило джерело в облдержадміністрації Харківщини.

В новітній історії України таке сталося вперше за два десятиліття. Президент після відкриття моста через лінію розмежування під Станицею Луганською прибув у Харківську область, де його на військовому аеродромі в Чугуєві очікував «борт номер один».

Безрезультатно прочекавши протягом приблизно однієї години усунення пошкодження, глава держави відмовився скористатися військовим літаком, тому було прийнято рішення скористатися літаком, який знаходився в міжнародному аеропорту «Харків» в адміністративному центрі Харківської області.

Bykvu.com

Пресслужба глави держави спростувала інформацію про відмову Зеленського скористатися військовим літаком.

У підсумку Володимир Зеленський запізнився на п’ять годин до наміченого часу зустрічі кораблів ВМСУ, які були захоплені російськими силовиками 25 листопада 2018 року і повернуті майже рік по тому. Екіпажі катерів і буксира були повернуті на початку вересня, в ході українсько-російського обміну утримуваними особами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*