Результати розслідування справ Майдану стануть відомі до 20 лютого, – президент Зеленський

Vesti.ua

Лідер нашої держави Володимир Зеленський у ході спілкування з родичами загиблих людей на Майдані, виступив із заявою про те, що у слідчих діях по Майдану можна буде побачити прогрес вже до 20 лютого.

Зеленський повідомив, що в ході зустрічі з рідними загиблих героїв йшлося про необхідність посилення групи слідчих та їх об’єднання. Голова держави сподівається, що слідчі працюватимуть як з прокуратурою, так й з Державним бюро розслідувань. Група слідчих буде складатися з 52-х осіб.

Близькі загиблих людей на Майдані звернулися до президента з проханням про виконання даної обіцянки. Також вони сподіваються, що лідер буде частіше зустрічатися з ними. Наприкінці зустрічі Зеленського запросили на щорічний молебень, який традиційно проводиться 20-го лютого.

Vesti.ua

Водночас, голова держави дав обіцянку про прийняття законодавчих рішень, згідно з якими, почнеться подальше розслідування подій Майдану. Це пов’язано з тим, що з 20.11.19. Генеральна прокуратура перестала займатися досудових розслідувань, проте зберегла за собою функцію процесуального керівництва.

Крім цього, президент разом зі своєю дружиною вшанував пам’ять загиблих героїв Небесної сотні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*