Глава фракції «Слуга народу» Арахамія вирішив посадити на фінансовий нашийник силовиків України

Gorod.lv

Керівник фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія виступив із заявою про те, що високі запити громадськості на залучення винних до відповідальності повинні трансформуватися в ефективну роботу представників правоохоронних органів. В іншому випадку до 2021 року влада скоротить фінансування силовикам вдвічі. Крім цього, низку органів й зовсім можуть розпустити.

Також Арахамія звернув увагу на те, що він нікому не погрожує, а лише озвучує факти, які стосуються всіх правоохоронців. За його словами, всім силовикам хочеться збільшення свого фінансування та бюджету на 30-40%. Однак, Арахамія задається питанням про те, навіщо фінансувати ці органи, якщо вони не проводять розслідування.

Також керівник фракції зазначив, що держава виділяє фінансування на безліч правоохоронних органів. Їх настільки багато, що в країні вже не знають, скільки існує органів з «трьохлітерними» назвами. У зв’язку з цим потрібно скорочувати та об’єднувати такі органи для поліпшення ефективності їх роботи.

Gorod.lv

Арахамія нагадав, що в суспільстві наполягають на тому, щоб винні в резонансних справах притягувалися до кримінальної відповідальності. Якщо ж силовики не покажуть ефективного результату, то їх бюджет до 2021 року скоротиться в два рази.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*