Міський голова Львова відтепер під підозрою у зловживанні владою

Samopomich.ua

Політичний діяч та голова міської ради Львова Андрій Садовий розповів у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що самостійний та незалежний структурний підрозділ Генеральної прокуратури України — Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила йому підозру у зловживанні владою.

Відповідно до повідомлення мера Львова, кримінальну справу, у рамках якої він є підозрюваним, стосується будівництва індустріального парку у мікрорайоні Рясне.

Нагадаємо, що Генпрокуратура спільно з Нацполіцією 3 роки тому почала досудове розслідування у контексті справи про можливі неправомірні дії членів міської ради Львова, які стали причиною збитків державі в особливо великих розмірах.

Пізніше прес-служба САП повідомила подробиці підозри. Вони заявляють, що Садовій та інші посадові особи міськради Львова завдали шкоди громадянам і державі на суму понад 93,5 млн грн, уклавши з юридичною особою договір купівлі-продажу земельної ділянки за 52 млн грн, проте нормативна грошова оцінка даної ділянки склала близько 140 мільйонів гривень. Через це 60 громадян звернулися з заявами про незаконне відчуження належної їм землі.

Samopomich.ua

Більше ніж 23,5 га земель були продані посадовими особами без аукціону, за заниженою вартістю, як землі під промислові підприємства.

Крім цього, за непідтвердженою інформацією, САП проситимуть заставу в 50 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*