Пашинський дав свідчення у справі про Майдан у 2014 році

24tv.ua

Сергій Пашинський, екс-депутат Верховної Ради, заявив, що у лютому 2014 року ніхто не давав команди активістам на Майдані Незалежності штурмувати співробітників правоохоронних органів.

Відповідно до інформації, 21 листопада у процесі засідання Святошинського райсуду Києва у кримінальній справі про розстріли у лютому 2014 року на вул. Інститутській, розташованій у центрі столиці України, допитувався Сергій Пашинський як свідок. Даний допит здійснювався у режимі відеоконференції, тому що екс-парламентарій знаходиться у СІЗО.

Відзначається, що у рамках допиту політдіяч повідомив, що він не був поінформований про постріли по співробітниках Міліції, які були здійснені рано вранці 20 лютого. А у відповідь на питання, хто давав команду штурмувати співробітників правоохоронних органів, Пашинський сказав, що вважає це стихійним рухом, оскільки ніякої команди на штурм не було.

24tv.ua

Згідно зі словами політика, йому також не було відомо про зброю у Пасажі, розташованому між вулицями Заньковецької та Хрещатиком.

У рамках допиту Пашинський заявив, що не знає, ким контролювалася будівля консерваторії, оскільки на Майдані не було наглядачів та головних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*