Заступник міністра оборони перевірив будівництво військових гуртожитків

фото: www.mil.gov.ua

В ході робочого візиту до Коломиї заступник міністра оборони Олег Шевчук проконтролював процес будівництва нових гуртожитків для 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.
Генерал-майор перевірив, як розвивається інфраструктура та проходить будівництво гуртожитків нового зразку, призначених для проживання в них службовців-контрактників. Він також провів бесіди з підрядниками та перевірив навчальну інфраструктуру, призначену для підготовки військовослужбовців.
В ході візиту було вирішено декілька питань відносно розвитку і удосконалення інфраструктури військового містечка.
Під час зустрічі заступник міністра поспілкувався з керівництвом військової частини та з самими службовцями. Під час бесіди було обговорено декілька проблемних питань, а також варіанти їх вирішення.
Нагадаємо, що будівництво гуртожитків для військовослужбовців проходить по всій країні. Наразі вже розпочато будівництво на двадцяти п’яти майданчиках в таких містах як Миколаїв, Житомир, Кременчук тощо.
Загалом на всій території країни планують збудувати 184 гуртожитка, які мають вмістити майже двадцять три тисячі військовослужбовців-контрактників. На втілення даного проекту ЗСУ було виділено більш ніж два з половиною мільярда гривень. Наразі будівництво триває.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*