Скільки політики України витрачають на свою рекламу в Facebook

korupciya.com

Агентством стратегічних комунікацій та управління репутацією RMA було проведено дослідження, яке дозволило з’ясувати, хто з українських політиків та яка українська партія більше за інших виділяють коштів на рекламу в Facebook. Відзначається, що дослідження охопило період з 1 червня по 31 жовтня.

Згідно з результатами, лідерами за обсягом виділених коштів на політичну рекламу в Facebook виявилися екс-президент України Петро Порошенко (серед політиків) та партія «Голос» (серед політпартій). Зокрема, колишній голова держави не пошкодував 95 тис. доларів, що майже у два рази більше, ніж у його опонентів. Так, наприклад, Святослав Вакарчук витратив 59,4 тис. доларів, а Юлія Тимошенко – 59,3 тис. доларів.

korupciya.com

Серед партій абсолютним лідером виявилася «Голос», витративши на рекламу 244 тис. доларів. Витрати «Європейської солідарності» склали 180 тис. доларів, в той час як партії «Слуга народу» – всього 61 тис. доларів.

Автори дослідження підкреслили, що пік витрат на рекламу в Facebook пов’язаний з парламентськими виборами, що пройшли в липні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*