Україна оскаржить рішення Копенгагена по скандальному газопроводу

Amp.akcenty.com.ua

Олексій Оржель, який очолює Міненерго, анонсував можливу апеляцію офіційного Києва по рішенню Данії щодо будівництва «Північного потоку-2» в акваторії цієї країни.

Заперечуючи це рішення, наша країна може пустити в дію екологічний аспект, але проект газопроводу може знайти інші шляхи реалізації.

Оржель також нагадав, що «Північний потік-2» не буде запущений на повну потужність до першого дня наступного року, як це планувалося раніше. Це означає прогрес в переговорах по транзиту «блакитного палива» через нашу країну.

Раніше російський віцепрем’єр Дмитро Козак висловлював упевненість в роботі «Північного потоку-2» в майбутньому році, але не уточнив місяці, в якому газопровід буде запущений. В даний час проект завершений на 80%.

Нагадаємо, що 30 жовтня в Данії дозволили будівництво газопроводу через континентальний шельф, який проходить через територію цієї держави.

Amp.akcenty.com.ua

Будівництво «Північного потоку-2» було розкритиковано Україною та деякими її західними партнерами, в тому числі США. Критики проекту газопроводу вказують, що він стане інструментом тиску Москви на європейські країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*