Адвокат сімей Героїв «Небесної Сотні» змушена оголосити голодування

fakty.ua

Адвокатка Євгенія Закревська, яка захищає інтереси рідних і близьких українців, що загинули під час Революції Гідності, оголосила голодування. Юристка пішла на цей крок через припинення розслідування, пояснила вона в ефірі «1+1».

Закревська нагадала, що для поновлення розслідування парламент повинен схвалити проект закону під номером 2116. Законопроект «Про Держбюро розслідувань» дозволить слідчим у справах Майдану перейти в це відомство.

Адвокатку підтримав лідер монобільшості у Верховній Раді «Слуга народу» Давид Арахамія. Він гарантував, що президентська політсила підтримає цю поправку. Він нагадав, що необхідно буде дочекатися третього грудня, так як в даний час ведеться робота в округах.

fakty.ua

Нагадаємо, раніше справами Майдану займався Сергій Горбатюк, який очолює Управління спецрозслідування. У Генпрокуратурі 21 жовтня було створено Департамент у справах Майдану, керівником якого був призначений Місяк. Через два дні після цього призначення Горбатюк був звільнений. Пізніше при Держбюро розслідувань було створено підрозділ, який повинен буде розслідувати злочини, вчинені під час Революції Гідності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*