Нова митниця України — нова онлайн-система скарг. Поплач в жилетку Нефьодова

Fakty.ua

Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що в Україні почала функціонувати онлайн-система, за допомогою якої громадяни можуть поскаржитися на роботу служби. В даний час така система запущена в тестовому режимі.

Він зазначив, що скарги громадян повинні розглядатися протягом п’яти робочих днів. При цьому, в службі мають намір відповідати на дані скарги по суті та на простій, зрозумілій людям мові. Перевагою нової системи є те, що процес комунікації з відомством буде проходити лише в електронній формі.

Fakty.ua

У кожній з областей країни система буде відправляти скарги громадян спеціальним людям, які будуть нести за це відповідальність. Центральний рівень буде стежити за статистикою, а також давати оцінку об’єктивності відповідей.

Водночас, Нефьодов звернув увагу на те, що така система потрібна для того, щоб відомство реагувало на наявні проблеми, а не на спам, в якому просять знизити мито. Повідомлення такого роду відомство буде ігнорувати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*