Підсумки перепису населення України можуть стати політичним вироком влади

Bzns.media

Голова центру «Третій сектор» та експерт в області політології Андрій Золотарьов виступив із заявою про те, що, якщо в нашій державі провести перепис населення, то її результати зможуть стати сенсацією.

Так, він зазначив, що результати перепису зможуть обернутися для влади нашої країни політичним вироком, оскільки українці зрозуміють, що держава втратила більше людей при владі патріотів, ніж при будь-яких нападників.

Перепис населення може відкрити народу правду про те, що населення України – це вже не 52 мільйони осіб, а приблизно 30 мільйонів громадян.

У деяких областях, таких як Тернопільська, Івано-Франківська та інші, населення скоротилося як мінімум на третину. Причиною цьому стала активна трудова міграція громадян. При цьому, в Україні стала простежуватися негативна тенденція. Так, якщо раніше громадяни виїжджали на заробітки на час, то зараз вони перебираються з сім’ями на постійне місце проживання.

На думку політолога, саме в зазначених причин влада не проводить зараз перепис населення на всеукраїнському рівні.

Bzns.media

Водночас, експерт вважає, що небажання проводити перепис обумовлено економічним та соціальним плануванням, яке базується на реальній кількості громадян, які проживають в країні. Відсутність таких відомостей дозволяє реалізовувати масштабне шахрайство. Крім цього, відсутність таких даних дає можливості для політичної гри голосами виборців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*