Україна заборонить в’їзд угорському «уповноваженому по Закарпаттю»

фото: gordonua.com

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар повідомив, що українська сторона готова заборонити в’їзд в країну угорському уповноваженому по Закарпатському регіону, в тому випадку, якщо Угорщина не надасть Києву офіційного пояснення з приводу введення нової посади.
Боднар наполягає, що якщо угорська влада не пояснить введення нової посади і не перейменує її, то Києву доведеться прийняти жорсткі заходи, які можуть включати в себе і заборону чиновнику на в’їзд в Україну. При цьому, Боднар додав, що Києву зовсім не хочеться йти на такі заходи.
Заступник міністра акцентує увагу на тому, що українська влада вважає подібне втручання Угорщини у внутрішні справи України просто неприпустимим, тому українська сторона буде вживати заходи.
Боднар повідомив, що всупереч успішним переговорам, Угорщина все одно йде на провокації. Введення такої посади українська влада розглядає саме як провокацію.
У МЗС вимагають від Угорщини офіційних пояснень щодо запровадження посади керуючого розвитку Закарпатського регіону.
У Дипломатичному відомстві висловили протест голові угорської дипмісії, оскільки до компетенції уповноваженого була віднесена частина територій України. Крім цього, невдоволення Києва викликав і той факт, що голова угорського уряду Віктор Орбан ставить під сумнів бажання українських громадян вступити в північноатлантичний альянс та Європейський союз.
Зазначимо, що наприкінці минулого місяця в угорському уряді з’явилася посада уповноваженого за розвиток Закарпатського регіону. На цю посаду був призначений Іштван Грежа, який займався проблемами цього регіону ще з 2016 року.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*