В Україні працюючі пенсіонери будуть позбавлені пенсій

фото: ukranews.com

Український експерт Олександр Охріменко заявив про те, що у Кабміні готові до прийняття закону, згідно з яким буде скасовано виплату пенсій тим пенсіонерам, які продовжують працювати. Експерт підкреслив, що подібна норма вже давно діє в країнах Європейського Союзу, тому якщо Україна прагне стати членом ЄС, то їй необхідно поступово переходити на нові стандарти.
Охрименко відзначив, що в умовах браку коштів, український уряд не вважає за доцільне виплачувати пенсії тим, хто паралельно отримує заробітну плату. Експерт впевнений, що цей закон не буде схвалений населенням, тим не менш, прийняття непопулярних рішень часто є єдиною можливістю уникнути економічного колапсу.
Ще одним вагомим приводом для реалізації даного рішення може стати тиск з боку Європейського Союзу, який вимагає проведення низки реформ, в тому числі і пенсійної. Експерт зазначив, що в країнах Європейського Союзу пенсіонери не працюють, але здебільшого це можливо завдяки великій пенсії.
Раніше повідомлялося про те, що після проведення пенсійної реформи набуде чинності нове правило, згідно з яким пенсіонер буде зобов’язаний зробити вибір між тим працювати і отримувати зарплату або не працювати і отримувати пенсію.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*