Тимошенко заявила про «політичний тероризм» в країні

фото: news247.com.ua

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко написала про наявність політичного тероризму в країні і закликала голову держави, керівників правоохоронних структур, а також Раду нацбезпеки і оборони в терміновому порядку вжити заходів, спрямованих на ліквідацію політичного тероризму.
Тимошенко написала, що під політичний теракт на цей раз потрапив її однопартієць, голова фракції «Батьківщина» в міській раді Каменська Віталій Чернявський. Вона повідомила, що невідомі підірвали його машину. На даний момент депутата госпіталізували, однак стан його залишається важким.
В якості ще одного прикладу, керівник партії наводить випадок в Одесі. Вона пише, що тоді вантажівка навмисно в’їхала у машину лідера одеської організації “Народний рух” Михайла Кузаконя.
Тоді ж у ГПУ повідомили, що у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета не зафіксовано жодних характерних рис терористичних атак. Тимошенко задається питанням: «Що ж це тоді було, якщо не теракт?».
Голова «Батьківщини» підкреслила, що представники української влади та правоохоронних органів тільки й роблять, що намагаються з’ясувати, хто намагається їх скомпрометувати, замість того, щоб розкривати існуючі злочини і забезпечувати реальну безпеку країни.
Тимошенко звернулася до голови держави, керівників силових структур та РНБО з закликом прийняти хоч якісь заходи в сформованій ситуації. Вона наполягає, що зараз виникла загроза нацбезпеці країни. Вона додала, що пора б уже перестати турбуватися за власні посади, і почати захищати населення і держава.
Нагадаємо, що 2 серпня в Одесі вантажівка протаранила машину, в якій перебував лідер одеської організації “Народний рух” Михайло Кузаконь, сам він не постраждав. Він розповів, що неодноразово отримував погрози, після яких звернувся в поліцію, співробітники поліції порушили кримінальну справу, але на цьому все і закінчилося.
Крім цього, на Дніпропетровщині вибухнув мікроавтобус, в результаті вибуху, депутат міської ради Кам’янки Чернявський отримав поранення, і зараз він знаходиться в лікарні, а стан його важкий. Правоохоронцями було порушено кримінальну справу на підставі умисного замаху на вбивство.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*